Iran 2 Art

Mold Making Silicone Rubber
قالب گیری و ساختن نمای داخلی ساختمان
ساختن شمع هایی با هر طرح و مدل
ساختن قطعات بزرگ
قالب گیری از مجسمه نیم تنه انسان
قالب گیری از قطعات صنعتی
قالب گیری و ساختن قطعات تزئینی
تصاویر بیشتری را ببینید (صفحه بعد)   ||   بازگشت به صفحه قبل   ||   بازگشت به صفحه اول
برای ورود به سایت اصلی "کارگاه هنر طوس" اینجا کلیک کنید

آموزش مجسمه سازی

در این مجموعه یاد می گیرید که چطور با در اختیار داشتن یک نمونه مجسمه در هر شکل و سایزی از روی آن قالب بگیرید و نمونه های مشابه آن را تولید کنید و بسازید. شما قادر خواهید بود تا مجسمه هایی با هر شکل ، اندازه و حجم ، در طرحهای مختلف فانتزی ، رومیزی و حجیم را بسازید. با استفاده از روش و تکنیکی که یاد می گیرید می توانید انواع مختلف تابلوهای دیواری از جنس پلی استر و رزین و فایبر گلاس را در سایز های مختلف بسازید. همچنین می توانید اسباب بازیهایی مثل ماسک ، تفنگ ، خانه و ... را بسازید.
مجموعه مجسمه سازی

مزیتهای این مجموعه آموزشی ، هنری ، تصویری


حذف هزینه های سنگین کلاسهای آموزشی در برخی از آموزشگاهها که بعضا تا جلسه ای 25000 تومان دریافت می شود
استفاده راحت و آسان در منزل یا محل کار
تمرین و مرور کردن آموزشها به دفعات زیاد
...

توجه کنید برای گذراندن دوره ای مشابه در برخی از آموزشگاهها باید هزینه های زیادی را صرف کرد که بعد از مدتی نیز از یاد می رود، ولی با خرید این مجموعه با قیمتی بسیار کمتر می توانید این آموزشها را با کیفیتی بالاتر فرا بگیرید ، و هر وقت و در هر زمان که خواستید دوباره به آن رجوع کنید. برخی از فیلم های گنجانده شده در این مجموعه آموزشی در هیچ جایی آموزش داده نمی شود.

مجموعه مجسمه سازی
مجموعه مجسمه سازی
مجموعه مجسمه سازی
مجموعه مجسمه سازی
مجموعه مجسمه سازی
با استفاده از این لینک با ما به صورت مستقیم تماس بگیرید
برای ورود به سایت اصلی "کارگاه هنر طوس" اینجا کلیک کنید

در خواندن مطالب پایین دقت کنید

اخطار - توجه :

ما بر روی اینترنت بجز این سایت سایت دیگری نداریم. و شما فقط با مراجعه به سایت ما می توانید آخرین اطلاعات در موارد درخواستی را بدست بیاورید.

اخطار - توجه :

برخی از سایتهای سودجو و کلاهبردار اقدام به کپی برداری غیر مجاز از محصولات این سایت کرده اند و بدون داشتن هیچ گونه تخصص و اطلاعاتی در مورد مطالب و محتوای مجموعه اقدام به فروش مجموعه های این سایت کرده اند. دقت داشته باشید فقط با خرید مجموعه اصلی از این سایت می توانید با بخش پشتیبانی و مربیان ما تماس بگیرید و پاسخ سوالات خودتان را بگیرید.

اخطار - توجه :

مجموعه های آموزشی زمانی با ارزش و کاربردی خواهند بود که شما بتوانید جواب سوالات و پاسخ ابهاماتی را که در حین کار ایجاد می شود را از فرد مربی بگیرید در غیر این صورت کارآموز گیج و مایوس از یادگیری خواهد شد.

از شما سپاسگذاریم