اخطار

بازدیدکنندگان گرامی لطفا مطالب زیر را بدقت بخوانید تا گرفتار افراد سودجویی که بخاطر منافع مادی اندک حاضر می شوند وقت و پول مردم را ضایع کنند ، نشوید!

متاسفانه به خاطر عدم وجود قانون حمایت از تولیدکنندگان نرم افزاری یا همان قانون کپی رایت در کشورمان ایران ، افرادی سودجو اقدام به کپی برداری از محصولات پرتال “گروه آموزشی هنری سیکاج” کرده و بدون داشتن هیچ گونه مجوز و اطلاعات در زمینه های هنری و صنعتی صرفا برای بدست آوردن منافع مادی ، اقدام به کلاهبرداری اینترنتی می کنند. لذا از شما تقاضا می شود قبل از تهیه مجموعه های آموزشی مطمئن شوید که مجموعه ای را که خریداری می کنید دارای شرایط لازم ذکر شده در سایت باشند تا وقت و پولتان از بین نرود.

سایت “گروه آموزشی هنری سیکاج” هیچگونه نمایندگی و یا سایت دیگری ندارد و محصولات آموزشی ما فقط از روی همین سایت ارائه و بفروش می رسد از اینرو اگر مشاهده کردید سایت یا وبلاگی اقدام به فروش مجموعه های آموزشی “گروه آموزشی هنری سیکاج” می کنند ، هشیار باشید که آن افراد فقط به فکر منافع مادی ناچیزی هستند که از این عمل قبیح بدست می آورند. مراقب باشید که با دادن پول و وقت با ارزشتان به این افراد خودتان را از منابع اصلی سایت محروم و در دام این افراد گرفتار خواهید شد. 

این افراد مطالب سایت “گروه آموزشی هنری سیکاج” را در وبلاگی کپی کرده و با نوشتن جملاتی غیر واقعی و فریبکارانه اقدام به فریب و گمراه کردن بازدیدکنندگان و علاقمندان می کند تا با فروش بسته آموزشی ما به منافع مادی خویش برسد !!!

توجه داشته باشید بسته آموزشی که از سایت ما خریداری می کنید مشخصا ، فقط به اسم و نام شما تهیه می گردد یعنی مشخصات شما (خریدار ) در داخل مجموعه ثبت می گردد که شما می توانید مشخصات خود را مشاهده کنید. بر روی تمامی فیلمها و تصاویر موجود در نرم افزار بسته آموزشی اسم و مشخصات سایت قابل مشاهده می باشد. در قسمت “تماس با ما” در نرم افزار آموزشی نیز مشخصات ما قابل مشاهده می باشد.

۱۳۹۶-۳-۳۰ ۲۳:۵۹:۵۱ +۰۰:۰۰

ارسال نظر