توضیحات “پکیج آموزش قالبگیری سیلیکون و تولید مجسمه پلی استر”

  آموزش قالب سیلیکون و مجسمه پلی استر

  مجموعه آموزشی که با عنوان پکیج آموزش قالبگیری با سیلیکون و تولید مجسمه پلی استر ارائه شده است چه چیزی را به ما آموزش میدهد:

  این پکیج درباره آموزش ساختن قالب سیلیکون و تولید و تکثیر قطعات رزینی و مجسمه پلی استر می باشد این پکیج آموزشی به شما یاد میدهد که با در اختیار داشتن یک نمونه اولیه (از هر جنسی) و استفاده از آن، اقدام به ساخت قالب سیلیکونی کنید و نهایتا بعد از ساختن قالب (با استفاده از سیلیکون) با کمک قالب ساخته شده شروع به تولید و تکثیر قطعات و مجسمه هایی از جنس رزین و پلی استر بکنید.

  با تهیه پکیج آموزش قالبگیری با سیلیکون و تولید مجسمه پلی استر شما بعنوان یکی از کارآموزان سیکاج محسوب می شوید و اطلاعات شخص سفارش دهنده در سایت ثبت می گردد. کارآموزان سیکاج می توانند از ساعت ۹ صبح الی ۷ شب تمامی سوالات و مشکلات بوجود آمده در حین کار را با تماس با ما بپرسند و مربیان ما راهنما و پاسخگوی این عزیزان می باشند.

  توجه : مطالب ارائه شده در بسته آموزشی زمانی کاربرد خواهد داشت که شما بتوانید سوالات خودتان را از مربیان سیکاج بپرسید. آموزش ها بصورت قدو به قدم و گام به گام ارائه شده است ولی در حین کار ممکن است سوالات و ابهاماتی برای شما پیش بیاد که ما پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

  همانطور که گفته شد اطلاعات تماس و مشخصات فرد سفارش دهنده در سایت ثبت می گردد و با توجه با همین اطلاعات ما قادر به شناسایی کارآموزان سیکج از غیراعضا هستیم به همین جهت ما فقط پاسخگوی کارآموزان محترم می باشیم و هیچ پاسخ و جوابی برای سوالات غیراعضای داده نخواهد شد.

  یکی از مزایایی که برای کارآموزان سیکاج در نظر گرفته شده است مشاوره و همکاری در فروش محصولات و تولیداتشون میباشد. محصولات و تولیدات کارآموزان در فروشگاه بزرگ سیکاج به مشتریانی در سراسر ایران معرفی و تبلیغ میشود تا به فروش برسد.

  کسب اطلاعات بیشتر برای همکاری در فروش

  افزایش فروش

  نمونه تصاویری که با کمک پکیج آموزش قالبگیری با سیلیکون و تولید مجسمه پلی استر می توانید بسازید و تولید کنید.

  ۱۳۹۶-۵-۸ ۱۳:۲۱:۰۸ +۰۰:۰۰

  ارسال نظر