همه مجموعه های آموزشی بر روی یک بسته آموزشی

  این مجموعه در دسترس نیست
  شما میتوانید بسته های آموزشی جدید را تهیه کنید
  اطلاعات بیشتر…

  مزیتهای این مجموعه آموزشی ، هنری ، تصویری

  • حذف هزینه های سنگین کلاسهای آموزشی در آموزشگاهها که بعضا تا جلسه ای ۲۵۰۰۰ تومان دریافت می شود
  • استفاده راحت و آسان در منزل یا محل کار
  • تمرین و مرور کردن آموزشها به دفعات زیاد

  علم کامپوزیت:
  علم کامپوزیت دانش ترکیب مواد است، که در دنیای مترقی کشورهای پیشرفته از علم کامپوزیت به عنوان یک دستاورد ارزشمند استفاده می گردد، و به طور روزافزونی از این علم در شاخه های دیگر همچون (صنعت، هنر، پزشکی، ساختمان سازی، خودرو سازی، هواپیما سازی، ساخت وسایل ورزشی، …) بیشتر استفاده می گردد. زیرا یکی از مهمترین مسائلی که در این سالها در زمینه تکنولوژی مدرن جریان دارد این است که تا چه اندازه می توان از روشهایی که در علم مدرنیزه کردن صنعت به کار می رود و سبب پیدایش روشهای بهتر و آسانتر و در عین حال کم هزینه تر است سود جست.

  آموزشهای ما:
  از آنجایی که دامنه و گستردگی این علم بسیار زیاد می باشد به همین خاطر دارای شاخه های متنوع و بسیاری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور می باشد. از طرفی مواد یا متریال قابل استفاده در آن دارای طیف وسیعی است که روز به روز به تعداد آنها اضافه می گردد، به همین سبب آموزشهای ما محدود به استفاده و بکارگیری فقط چند نوع از این مواد می شود. آموزش ها به صورت کاملا عملی و کاربردی می باشد به طوری که کارآموز بعد از اتمام آموزشها خود به تنهایی و بدون نیاز به دانش یا وسیله یا ابزار دیگری قادر به ساخت تقریبا هر نوع قطعه یا وسیله مورد نظرش، خواهد شد. شما قادر خواهید بود با داشتن فکری خلاق و ایده ای جدید اقدام به ساخت هر گونه وسیله و قطعه ای در زمینه ها و رشته های مختلف هنری، ورزشی، پزشکی، نظامی، … شوید. البته در اینجا قابل ذکر می باشد که نمونه هایی را که ما به عنوان آموزش عملی به شما یاد می دهیم نمونه هایی هنری یا وسایلی تزئینی می باشد، ولی شما با یادگیری روشهای ساختن این قطعات (قالبگیری) قادر خواهید بود وسایل و قطعات مورد نظرتان را به سادگی خلق کنید، به طوری که این توانایی را بدست خواهید آورد تا هر یک از قطعاتی را که تصویرش را در سایت می بینید خلق کنید.

  این مجموعه شامل چهار مجموعه آموزشی زیر می باشد :
  پکیج آموزشی ، آموزش مجسمه سازی
  پکیج آموزشی ، آموزش چهره سازی
  پکیج آموزشی ، آموزش قالب سازی با سیلیکون (سلیکون)
  پکیج آموزشی ، آموزش نمای داخلی ساختمان و دکوراسیون


  روشهای آموزش:
  عملی و حضوری به صورت خصوصی

  از آنجایی که بخش اصلی آموزشها به صورت عملی می باشد، شش جلسه، یک و نیم ساعتی برای ساختن یک نمونه عملی در نظر گرفته ایم که اگر این زمان برای کار آموزانی که هنوز قادر به تکمیل آموزه ها نشده اند کافی نبود، قابل افزایش می باشد چرا که هدف ما یادگیری کامل و عملی برای شماست. توجه داشته باشید که به درخواست شما ، ما می توانیم آموزشهای عملی را بر روی قطعاتی که شما پیشنهاد می کنید و یا شما تهیه می کنید و یا نیاز دارید از آنها قالب بگیرید ، بر روی همین قطعات کار قالبگیری را انجام دهیم.

  با استفاده از فیلم
  فیلم های آموزشی که از مراکز آموزشی تخصصی و بین المللی در امریکا و اروپا برای کارآموزان گرامی تهیه شده است که خود به تنهایی مجموعه آموزشی نفیسی را برای علاقمندان فراهم خواهد کرد. فیلمهای آموزشی به زبان فارسی که شما را با روشهای قالب سازی و آشنایی با مواد به صورت علمی و اصولی آشنا می کند. با دیدن و مشاهده این فیلمها مطمئنا قدرت خلاقیت و تفکر شما برای ساختن وسایل و قطعاتی خارق العاده و بی نظیر در هر زمینه ای صدردصد رشد پیدا خواهد کرد.

  با استفاده از اینترنت
  اینترنت به عنوان وسیله یا ابزاری نوین برای آموزش از راه دور این قابلیت را به ما و شما می دهد که در هر کجا که باشیم بتوانیم ارتباطی نزدیک داشته باشیم تا برای رفع اشکالها و مشکلات احتمالی برای کاربران بتوانیم به آنها کمک کنیم. ما با داشتن آدرس اینترنتی شما می توانیم شما را از جدیدترین اطلاعات و آموزشهایی که در آینده برای کارآموزان خواهیم گذاشت، شما را با خبر کنیم.

  با استفاده از تلفن
  با استفاده از تلفن پاسخگوی سوالات و مشکلات کارآموزان گرامی در طول روز خواهیم بود. بعد از تهیه مجموعه آموزشی و دیدن آن و شروع به کار شدن شما مطمئنا در حین انجام کار سوالات و ابهاماتی برای شما ایجاد خواهد شد ولی اصلا نگران این موضوع نباشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا راهنماییهای لازم انجام شود و پاسخ سوالاتتان را بگیرید. در عین حال اگر تماس تلفنی برای شما مقدور نمی باشد می توانید سوالات خودتان را از طریق ایمیل ارسال کنید تا نهایتا بعد از ۲۴ ساعت پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید.


  توجه کنید که . . .
  با خرید بسته آموزشی که شامل دی وی دی آموزشی می باشد و در اختیار داشتن آن شما به عنوان یکی از کارآموزان تلقی می شوید و در هر زمان و هر مکانی که شما تمایل داشته باشید می توانید از تمامی چهار روش آموزش که در بالا ذکر شد، بهره مند شوید. اگر شما علاقمند هستید و تمایل دارید آموزشهای ما را فرا بگیرید میبایست فقط اقدام به خرید دی وی دی موجود در سایت کرده تا با در اختیار داشتن یک شماره یا کد شناسایی منحصر به فرد که درون بسته آموزشی خریداری شده می باشد، با ما تماس گرفته تا با تعیین وقت برای شرکت در کلاس عملی، اقدام بفرمایید.

  کد شناسایی
  با خریدن بسته آموزشی یک کد شناسایی و منحصر به فردی برای شما درنظر گرفته می شود. این کد فقط برای شناسایی کارآموزی می باشد که بسته آموزشی را خریداری کرده است، تا از امکانات و آموزش های دیگر ما که فقط به کارآموزان ارائه می گردد، بهره مند شوند. کلیه تماس های بین مربی و کارآموز با استفاده از کد شناسایی می باشد تا کسانی که بسته آموزشی را تهیه نکرده اند نتوانند به صورت غیر مجاز از این امکانات استفاده کنند.

  ۱۳۹۶-۳-۳۱ ۰۰:۰۰:۱۹ +۰۰:۰۰

  ارسال نظر