تابلوهای نفیس مسی

تابلوهای مسی :

برای اولین بار در ایران ، اولین سازنده تابلوهای کنده کاری شده از تصاویر و نوشته های مورد نظر شما ، با بالاترین کیفیت و زیبایی ، ماندگارترین و زیباترین هدیه ، یادگاری … برای خانواده شما قبول سفارشات شما ، هر نوع نوشته یا متنی، آرم موسسات و شرکتها، تصاویر و عکس، تالبوها و پلاکهای صنعتی، … برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در هر نقطه ایران پهناور که هستید می توانید با ما کار کنید و سفارشات خودتان را با بالاترین کیفیت در محل کار یا منزل تحویل بگیرید. ما برای سفارشات اینترنتی و احترام به مشتریان که از طریق سایت با ما آشنا شده اند و سفارشات خودشان را می دهند ، تخفیف ویژه ای قائل هستیم.

تابلوی مونا لیزا :

این تابلوی نفیس اثر دست نقاش بزرگ و مشهور لئوناردو داوینچی می باشد. لئوناردو داوینچی در سال ۱۴۵۲ در یک روستای توسکانی زاده شد. او را به شاگردی به آتلیه‌ای در فلورانس فرستادند تا نزد آندرئا دل وروکیو (۱۴۳۵-۱۴۸۸) که نقاش و پیکرتراش بود، آموزش ببیند. وروکیو شهرت عظیمی داشت، یعنی آنچنان شهرتی که شهر ونیز ساخت بنای یادبود بارتولومئو کولئونی را به او واگذاشت. کولئونی سرداری بود که بیش از دلاوریهای نظامی، از جهت اعمال نوعدوستانه خود حق بر گردن مردم ونیز داشت. مجسمه یادبود لئوناردو داوینچی، فلورانس در آتلیه‌ای که قابلیت ساخت چنین شاهکارهایی را داشت ، لئوناردوی جوان محققا می‌توانست چیزهای زیادی بیاموزد. بدون شک در آنجا با رموز فنی کارهای ریخته گری و کارهای فلزی آشنا شده و آموخته‌است که چگونه با مطالعه و مشاهده دقیق مدلهای برهنه و پوشیده، تابلوها و تندیس‌هایی را پدید آورد. او همچنین به پژوهش درباره گیاهان و جانوران مختلف پرداخت تا بتواند از آنها در تابلوهایش استفاده کند؛ فزوده بر آن ، دانش گسترده‌ای در باره نورشناسی، ژرفا نمایی و استفاده از رنگها کسب کرد. چنین آموزشی کافی بود که از هر نوجوان با استعداد دیگری هنرمندی برجسته بسازد ، و در واقع شمار زیادی از نقاشان و پیکر تراشان خوب از هنر آموزان آتلیه موفق وروکیو بودند . ولی لئوناردو بسی بالاتر از یک نوجوان با استعداد بود. نابغه‌ای بود که ذهن توانایش تا زمان باقی است آدمیان فانی را به اعجاب و ستایش وا خواهد داشت. خوشبختانه از دامنه وسیع آفرینش گری ذهن لئوناردو اطلاعاتی در دست است ، زیرا شاگردان و مریدانش ، دفاتر پیش طرح‌ها و یادداشتهای او را به دقت برای ما حفظ کرده‌اند ، دفاتری با هزاران صفحه مملو از نوشته‌ها و طراحی‌ها و گزیده کتابهایی که می‌خوانده ، و پیش نویس کتابهایی که قصد نگارششان را داشته‌است . هر چه بیشتر از این اوراق را بخوانیم کمتر دستگیرمان می‌شود که چگونه آدمیزاده‌ای توانسته ‌است در همه آن حوزه‌های گوناگون پژوهشگری ، به کمال برسد و در تقریباً همه آنها خدمات ارزنده و مهمی انجام داده باشد


تابلویی نفیس ، زیبا و چشم نواز

تابلویی زیبا که زینت بخش خانه های شما هنردوستان می باشد. مطمئنا در هیچ فروشگاه و جایی این تابلو را نخواهید دید! شما می توانید تابلو مونا لیزا را بصورت کنده کاری شده بر روس مس یا برنج سفارش بدهید تا در کمترین زمان ممکن (حداقل یک هفته) آن را بر روی دیوار منزل خودتان ببینید. سفارشات برای خارج از ایران نیز با پست DHL و یا TNT ارسال می گردد.

>> برای مشاهده بزرگ تر اینجا کلیک کنید <<

تصویر مونا لیزا به عمق کمتر از یک میلی متر برروی ورق مس یا برنج کنده کاری شده است.


اندازه تابلوی مونا لیزا بدون قاب ۵۵ سانتی متر در ۴۰ سانتی متر می باشد و با قاب ۶۷ سانتی متر در ۵۲ سانتی متر می باشد.
تابلوها قبل از ارسال به مقصد مشتریان درون یک جعبه چوبی قرار داده می شود تا در موقع ارسال آسیب نبیند.
تمامی هزینه ها اععم از بسته بندی و هزینه پست با ما می باشد.
ارسال با پست تیپاکس یا پست پیشتاز برای ایرانیان و با پست DHL و یا TNT برای مشتریان در خارج از ایران می باشد

با استفاده از این لینک با ما به صورت مستقیم تماس بگیرید

۱۳۹۶-۳-۳۱ ۰۰:۰۳:۱۰ +۰۰:۰۰

ارسال نظر