آموزش قالبسازی با سیلیکون

  آموزش ها:

  هزینه های دوره های آموزشی که توسط بعصی از آموزشگاه ها و موسسات برای دوره های آموزشی قالب سازی سیلیکون و ساخت قطعات رزینی برگزار می گردد از جلسه ای۳۰۰۰۰ تومان یا بیشتر می باشد و حتی برخی از آموزشگاه ها هزینه هایی بسیار بالا برای کل دوره معادل ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می گیرند که بسیار گزاف و غیرمعقول است معمولا در آموزشگاهها مطالب دسته بندی شده و در قالب چند ترم آموزشی ارائه می گردد ، که هر ترم شامل چند جلسه است و برای پر کردن وقت و ساعت آموزشی از مطالب تئوری غیر لازم که کاربردی ندارد بسیار استفاده می شود در حالی که می توان مطالب را مختصر و مفید در چند جلسه عملی به کارآموز ارائه و انتقال داد. رابطه کارآموز و استاد محدود به همان ساعات آموزشی می باشد و پس از پایان دوره و جلسات آموزشی کارآموز اگر موفق به یادگیری بخشی از مطلب نشده باشد یا باید هزینه ای را مجددا متقبل شود یا فقط می تواند در حد چند سوال با مربی آموزشی ارتباط داشته باشد.

  یکی از دلایل بالا بودن هزینه این آموزشها متاسفانه در دسترس نبودن اطلاعات کاربردی و مفیدی است که بیشتر جنبه عملی داشته باشد تا جنبه تئوری و حتی خیلی از کسانی که مدعی آموزش در این رشته هستند فقط به لحاظ تئوری آشنایی با این علم داشته و در عمل شاید نتوانند به صورت درست و اصولی کار را به کارآموز انتقال بدهند و یا روش هایی را که در چندین سال پیش استفاده می شده است را به صورت ناقص آموزش می دهند !

  بهر حال ما پیشنهاد می کنیم که حتی المقدور سعی کنید از کیفیت آموزش ها مطلع باشید سپس اقدام به هزینه در این زمینه کنید تا در آخر هم پول و هم وقت خودتان را از دست ندهید و نسبت به انجام این کار سرخورده نشوید.

  آموزشهای حضوری:

  آموزش های حضوری به صورت خصوصی و تک نفره در محل کارگاه ما و یا شما برگزار می گردد، زمان و وقت شروع با توافق مربی و کارآموز تعیین می شود و مدت زمان دوره آموزشی ۱۲ جلسه یک و نیم ساعته می باشد که به صورت ۶ جلسه ۳ ساعته تشکیل می گردد. بنا به تشخیص و درخواست کارآموز اگر نیاز به وقت بیشتری برای یادگیری باشد ما بدون دریافت هیچ هزینه ای این زمان را برای کارآموز می گذاریم چون هدف دوره آموزشی یادگیری و به نتیجه رساندن آموخته ها می باشد و نه صرفا یک دوره آموزشی برگزار گردد ، پس به عبارت دیگر طول دوره آموزشی می تواند بنا به درخواست کارآموز تا حد قابل قبولی و تا زمانی که کارآموز آموزش ها را فرا بگیرید ، بیشتر گردد.

  شرایط آموزشهای حضوری :

  این آموزش ها به سه صورت برگزار می شود :

  ۱-برگزاری در محل کارگاه آموزشی ما ، که بصورت انفرادی و خصوصی می باشد و تمامی مطالب به صورت عملی و کارگاهی ارائه می گردد و از ارائه مطالب تئوری که جنبه پر کردن وقت کلاس را داشته باشد پرهیز می شود. کارآموز به صورت کاملا عملی و علمی روش های قالب سازی با سیلیکون و تولید قطعات رزینی با قالب های ساخته شده را یاد می گیرد ، بعد از ساختن یک قالب و تولید قطعه توسط کارآموز دوره آموزشی تمام می شود، البته کارآموز هر زمان نیاز به ارتباط با مربی را داشته باشد می تواند با او تماس بگیرد و پاسخ سوالاتش را بگیرد.
  هزینه : هزینه برگزاری این دوره آموزشی ۸۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

  ۲-برگزاری در محل کارگاه شما بنا به درخواست شما ، در این حالت با هماهنگی که بین مربی و کارآموز به انجام می رسد می توانید آموزش ها را بصورت عملی در محل درخواستی شما داشته باشید. دوره آموزشی فقط برای شما به صورت خصوصی و انفرادی می باشد، سطح کیفی آموزش ها دقیقا مثل حالت اول است که در بالا شرح داده شد.

  هزینه : هزینه برگزاری این دوره آموزشی ۸۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد، هزینه رفت و آمد نیز با توجه به شهر شما دریافت می گردد.

  ۳-برگزاری دوره های آموزشی برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی و … که در محل آموزشی شما برگزار می شود و مربی با حضور در آنجا آموزش ها را با همان سطح کیفی که در بالا گفته شده به انجام می رساند.

  هزینه : برای تعیین هزینه برگزاری این دوره آموزشی تماس بگیرید، هزینه رفت و آمد نیز با توجه به شهر شما دریافت می گردد.

  سرفصل های آموزشهای حضوری :

  ۱-آشنایی با مواد اولیه و چگونگی استفاده از مواد
  ۲-ساخت قالب یک کفه با سیلیکون به صورت معمولی و پیشرفته
  ۳-ساخت قالب دو کفه با سیلیکون به صورت معمولی
  ۴-ساخت قالب دو کفه با سیلیکون به صورت پیشرفته
  ۵-تولید مجسمه پلی استر با استفاده از قالب های ساخته شده
  ۶-بیان نکات کاری تجربی و کلیدی
  ۷-دادن دو ایده کاری ارزشمند درآمدزا برای راه اندازی یک خط تولید و کسب درآمد از آنچه یاد گرفته اید

  ۱۳۹۶-۳-۳۱ ۰۰:۰۲:۵۹ +۰۰:۰۰

  ارسال نظر